مشاوره حضوری


مشاوره حضوری (در دانشگاه تهران یا شریف)

 

* مشاوره مستقیم با رتبه های زیر ۱۰ کنکور !

صحبت در مورد شیوه های درس خوندن ، برنامه ریزی برای کنکور ، تست زدن ، مدیریت زمان و استرس سر ازمون و کلا هر چی برای موفقیت تو کنکور نیاز داری .اینها راهکارها و ترفندهاییست که خودمان در دوران کنکور استفاده کردیم و به بهترین ها رسیدیم. در طی جلسات مشاوره تمامی این راهکار رو به شما اموزش میدیم.

 

* برنامه ریزی روزانه کاملا اختصاصی

با برنامه ریزی های دقیق ما میتونید به تمام درسهاتون برسید. برنامه هایی که برای نوشتنشون به همه ی شرایط دانش اموز دقت شده. مهمترین ویژگی برنامه های ما کاملا اختصاصی بودن است، ما برای هر کس برنامه مخصوص خودش رو مینویسیم (در صورتی که خیلی از مشاورین یک برنامه رو برای همه ارسال می کنند). این برنامه شخصا توسط مشاور خودتون که رتبه یک رقمی کنکور است و در جلسه مشاوره نوشته میشه.

نمونه ای از انواع برنامه ها رو میتونید از اینجا دانلود کنید.  حتما این فایل رو دانلود کنید تا تفاوت برنامه ریزی های ما با بقیه برنامه ها رو کامل متوجه بشید.

 

* پیگیری روزانه (برای پیکج ماهانه) 

ما با دانش اموزانمون هر روز ارتباط داریم، هر روز! هر جا که به مشکل برخورد کنید ما کنارتون هستیم و بهتون کمک میکنیم. گزارش های شبانه ای که مشاور از شما می گیره به افزایش ساعت مطالعه شما خیلی کمک خواهد کرد.

نمونه هایی از رضایت دانش اموزان ما را در پایین ملاحظه کنید. 

  

 

 

تضمین ما نتایج دانش اموزان ماست. دانش اموزانی که در بازه های زمانی خیلی کوتاه پیشرفت های بسیار چشمگیری در تراز ازمون های ازمایشی داشتند و در نهایت در کنکور هم رتبه های بسیار درخشانی بدست اوردند. ما هر سال در طول سال تحصیلی نمونه های افزایش تراز دانش اموزانمون رو در فضای مجازی منتشر میکینم و بعد از کنکور هم این نمونه های افزایش تراز رو در کنار رتبه ی کنکور و رشته قبولی منتشر میکنیم. برای دیدن نمونه هایی از افزایش تراز دانش اموزان ما و همچنین دیدن نتایج بسیار درخشان دانش اموزان ما در کنکور های اخیر به بخش های قبولی ها، مستندات و نمونه های افزایش تراز در صفحه اول سایت مراجعه کنید. 

 

 

چه کسی بهتر از رتبه های "یک" رقمی ، کنکور رو میشناسه؟!

برای رسید به قله به فردی که قبلا قله را فتح کرده و به افراد زیادی هم راه را نشان داده است اعتماد کنید نه کسی که هرگز این مسیر را نپیموده.

 

* مراحل ثبت نام مشاوره:

 

 

 

انواع طرح ها پکیج حضوری
مشاوره و برنامه ریزی

  • هفته ای یک جلسه مشاوره یک ساعته در فضای دانشگاه تهران ، شریف یا بهشتی

  • برنامه ریزی حضوری و دقیق روزانه

  • پیگیری کامل تحصیلی

ماهانه
۶۰۰ هزار تومان

مشاوره حضوری

  • مشاوره در فضای دانشگاه تهران ، شریف یا بهشتی

  • فضای فوق انگیزشی برترین دانشگاه های ایران

هر ساعت
۲۰۰ هزار تومان