کلاس خصوصی آنلاین


دیگر نگران نبود دبیر حرفه ای در شهرتان نباشید.

کلاس خصوصی «آنلاین» با درصد 100 هر درس!

 

در هر کجای کشور که هستید تنها کافیست به اینترنت با سرعت معمولی دسترسی داشته باشید تا بتوانید با برترین دبیرهای شهر تهران کلاس خصوصی داشته باشید.

 

در کلاسهای انلاین شما صدای دبیر را میشنوید و تصویر ایشان را میبینید و تصویر تخته و اسلایدها را به صورت انلاین مشاهده میکنید.

در صورت لزوم شما هم سوالاتتان را میتوانید برروی تخته (صفحه نمایش) بنویسید تا دبیر جواب دهد.

 

بعد از ثبت نام کلاس لینک اختصاصی برای شما ارسال میشود و میتوانید به این لینک متصل شوید و کلاس را اغاز کنید.

 

 اگر حتی با خوندن خودتون یاد میگیرید و سریع هم یاد میگیرید اما میخواهید تکنیک های کنکوری بسیار حرفه ای که رتبه های یک رقمی ازشون استفاده میکنند رو یاد بگیرید; میتونید از دبیرهای حرفه ای ما کمک بگیرید.

 

درصد های "صد" هر درس و طراحان قلم چی

 

مزیت دبیران ما اینه که چون خودشون کنکوری بودند تمامی کتاب های کنکوری رو زیر و رو کردند و به همه نکات ، روش ها و تکنیک ها مسلط هستند. به روزترین دبیرها که از جدیدترین سبک سوالات و تکنیک ها آگاه هستند. تو این کلاس ها هم بهتون ماهی میدیم و هم ماهی گرفتن یادتون میدیم که این ماهی گرفتن معمولا به بچه ها گفته نمیشه. تنها کافیست دبیرهای ما روش هایی که خودشون رو به رتبه یک رقمی تبدیل کرده به شما یاد بدن تا شما هم موفق بشید!

 

* هزینه کلاس ها :

 

    هزینه کلاس ها با توجه به درس، تعداد جلسات و نوع تدریس متغیر و بین ۱۵۰ تا ۴۰۰ هزار تومان می باشد. این هزینه ها برای یک جلسه ی ۱.۵ ساعته می باشد که شامل استراحت بین کلاس ( در حدود چند دقیقه ) نیز می باشد.

 

در صورت بالا بودن تعداد جلسات شهریه کلاس ها شامل تخفیف خواهد شد.

 

مراحل ثبت نام:

 

ثبت نام :

 

برای ثبت نام کلاس خصوصی آنلاین بر روی کلید ثبت نام بزنید.

 

ثبت نام