مشاوره حضوری


 

مشاوره حضوری (در دانشگاه تهران یا شریف)

 

اگه دنبال مشاوره با تک رقمی ها و دو رقمی های کنکور های اخیر هستی ، اگه می خوای با دانشجویان دانشگاه های تهران و شریف و بقیه دانشگاه های برتر گفت و گو کنی ، اگه دنبال یکی هستی که تو کل مسیر تا روز کنکور کمکت کنه ، اگه دنبال کسی هستی که خودش این راه رو طی کرده باشه و تو رو تو دوراهی های کنکور راهنمایی کنه ، اگه می خوای برنامت توسط یه تک رقمی تدوین بشه ، اینجا جاییه که می تونی به همه ی اینا برسی.

نمونه هایی از رضایت دانش اموزان ما را در پایین ملاحظه کنید. 

  

 

 

 

تضمین ما نتایج دانش اموزان ماست. دانش اموزانی که در بازه های زمانی خیلی کوتاه پیشرفت های بسیار چشمگیری در تراز ازمون های ازمایشی داشتند و در نهایت در کنکور هم رتبه های بسیار درخشانی بدست اوردند. برای دیدن نمونه هایی از افزایش تراز دانش اموزان ما بعد از شروع همکاری با ما و همچنین دیدن نتایج بسیار درخشان دانش اموزان ما در کنکور های اخیر به بخش رزومه تیم مراجعه کنید.

ما هر سال در طول سال تحصیلی نمونه های افزایش تراز دانش اموزانمون رو در فضای مجازی منتشر میکینم و بعد از کنکور هم این نمونه های افزایش تراز رو در کنار رتبه ی کنکور و رشته قبولی منتشر میکنیم. برای دیدن اطلاعات بیشتر به بخش رزومه تیم مراجعه کنید.

 

مشاوره حضوری در دانشگاه تهران یا شریف برگزار میشود و برنامه ریزی هم در طی جلسه و با حضور دانش اموز انجام می شود.

 

دو سوال رایج :

* مزیت مشاور یک رقمی نسبت به افرادی که مشاوره تحصیلی خوندن چیه؟ اصلا بهترن؟؟ 

* چرا در دانشگاه ؟؟!

 

 

جواب این دو سوال رو کامل براتون توضیح دادیم. برای توضیحات بیشتر هر مورد روی ستاره ی کنار جمله کلیک کنید.

 

 

* مشاوره توسط رتبه های یک و دو رقمی کنکور

           صحبت در مورد شیوه های درس خوندن ، برنامه ریزی برای کنکور ، تست زدن ، مدیریت زمان و استرس سر ازمون و کلا هر چی برای موفقیت تو کنکور نیاز داری .اینها راهکارها و ترفندهاییست که خودمان در دوران کنکور استفاده کردیم و به بهترین ها رسیدیم. در طی تماس های تلفنی تمامی این راهکار رو به شما اموزش میدیم.

* برنامه ریزی روزانه دقیق

          برنامه ریزی روزانه برای همه. اگه عقب موندی اگه جلو زدی(!) با برنامه ریزی های دقیق ما میتونی به بهترین ها برسی. برنامه هایی که برای نوشتنشون به همه ی شرایط دانش اموز دقت شده و مخصوص هر فرده نه یک برنامه برای همه.

نمونه ای از انواع برنامه ها رو میتونید از اینجا دانلود کنید. حتما این فایل رو دانلود کنید تا تفاوت برنامه ریزی های ما با بقیه برنامه ها رو کامل متوجه بشید.

چه کسی بهتر از رتبه های "یک" رقمی ، کنکور رو میشناسه؟!

برای رسید به قله به فردی که قبلا قله را فتح کرده و به افراد زیادی هم راه را نشان داده است اعتماد کنید نه کسی که هرگز این مسیر را نپیموده.

 

* مراحل ثبت نام مشاوره:

 

ثبت نام :

برای ثبت نام هر طرح بر روی کلید ثبت نام مربوطه بزنید.

 

 

انواع طرح ها پکیج حضوری
مشاوره و برنامه ریزی

  • هفته ای یک جلسه مشاوره یک ساعته در فضای دانشگاه تهران ، شریف یا بهشتی
  • برنامه ریزی حضوری و دقیق روزانه
  • پیگیری کامل تحصیلی
ماهانه 440 هزار تومان

مشاوره حضوری

  • مشاوره در فضای دانشگاه تهران ، شریف یا بهشتی
  • فضای فوق انگیزشی برترین دانشگاه های ایران
ساعتی 150 هزار تومان