انتخاب رشته


 

در طی این سالها نتایج عجیب انتخاب رشته و تفاوت قبولی داوطلبین اهمیت انتخاب رشته را بسیار بالا برده. مطمئنا افرادی رو دیدید که با رتبه بالاتر و بقیه شرایط یکسان نتایج بسیار متفاوتی گرفتن. به طور مثال یکی از داوطلبان با رتبه حدود ۹۰۰ تا ۱۰۰۰ منطقه ۳ داروسازی قبول شد اما دوست همکلاسی ایشون با رتبه ۱۲۰۰ منطقه ۳، پزشکی!!

این یعنی عمق فاجعه!! تلاش دوازده سال هدر رفت!!

این داوطلبان که انتخاب رشته بدی دارند در خیلی از موارد به افراد غیر متخصص در امر مشاوره کنکور مراجعه میکنند که از محل دقیق دانشگاهها تکمیل ظرفیت ها و پذیرش های ورودی بهمن اطلاع ندارند و شانس قبولی داوطلب در رشته تاپ و دانشگاه تاپ را از بین میبرند و همین موضوع باعث میشود مراکز متخصص و مشاوران حرفه ایی جاهای خالی قبولی را پیدا کنند و ترتیب چینش را به گونه ایی مناسب قرار دهند تا داوطلبشان قبولی بسیار متفاوت و عالی پیدا کند.
یکی از گول زننده ترین تبلیغات های مشاورها استفاده از نرم افزار های تخصصی است. با یک بار مراجعه به این افراد متوجه خواهید شد که تنها یک لیست خروجی از این نرم افزار به شما میدن و هیچ کار تخصصی ای انجام نمیدن. نرم افزارهایی که در سایت های قلم چی و گزینه دو و ... به صورت رایگان قرارداده شده!! برای انتخاب رشته حرفه ای نیاز به اطلاعات بسیار وسیعتری دارید و دانستن اینکه پارسال با رتبه شما چی قبول شدن به شما کمک چندانی نمیکند. ناگفته نماند که ما هم از این امکانات به بهترین شکل استفاده میکنیم ولی در کنار مشاوره بسیار تخصصی.
خدمات انتخاب رشته ۹۸ تک رقمی ها:

انتخاب رشته ما شامل ۶ مرحله است؛
۱. در مرحله اول تمامی محتوای صوتی و متنی مورد نیاز برای انتخاب رشته را برای شما ارسال میکنیم. محتوای صوتی شامل معرفی کلی مراحل انتخاب رشته، مصاحبه با دانشجویان بسیاری از رشته های برتر در مورد رشته تحصیلیشان و بسیاری موارد لازم دیگر می باشد. محتوای متنی ارسال شده شامل رتبه بندی دانشگاه ها، معرفی کلی رشته ها و لیست های مورد نیاز برای انتخاب رشته می باشد. شما یک تا سه روز فرصت دارید تا تمامی فایلهای صوتی را گوش دهید و متن ها را بخوانید. با این اطلاعات دید شما نسبت به انتخاب رشته بسیار ارتقا پیدا میکند‌.

۲. مرحله دوم همان جلسه مشاوره تلفنی با مدیر اکادمی و معرفی تمامی رشته ها و قوانین انتخاب رشته با توجه به اولویت های داوطلب است. در این مرحله همچنین تمامی توضیحات مورد نیاز برای پرکردن لیست ها به شما گفته می شود. هر سوال خاصی که داشته باشید در این جلسه میتوانید از مشاورتان بپرسید. در انتهای این جلسه فرم شماره یک (شامل اولویت بندی های رشته و دانشگاه) با همکاری داوطلب پر میشود. این جلسه یکی از طولانی ترین جلسات مشاوره شما خواهد بود.

۳. در مرحله سوم داوطلب یک تا دو روز فرصت دارد تا فرم شماره یک را پس از مشورت های بیشتر و با همکاری خانواده ویرایش کند.

۴. در مرحله چهارم مشاور به سوالات شما پاسخ میدهد و با توجه به فرم شماره یک انتخاب رشته دستی و جز به جز را با همکاری داوطلب انجام می دهد (فرم شماره دو پر میشود).


۵. مرحله پنجم همان ویرایش فرم شماره دو توسط داوطلب با کمک خانواده می باشد‌. شما برای این مرحله تنها یک تا دو روز فرصت دارید‌.

۶. در مرحله ششم که اخرین مرحله انتخاب رشته می باشد فرم ویرایش شده شماره دو توسط مشاور مورد بازبینی قرار میگیرید و لیست نهایی اماده می شود. لیستی که زمان بسیار زیادی برای تهییه آن گذاشتیم و کاملا مورد اطمینان خواهد بود.


یعنی در این مرکز برخلاف بسیاری از مراکز بارها و بارها برای شما وقت میذاریم و تمام ریزه کاری ها رو با دقت انجام میدیم. جوری که بعد نوشتن لیست آخر خیالتون کاملا راحت خواهد بود.


یادتون باشه که نتیجه کنکور اتمام کار نیست و تنها با انتخاب رشته حرفه ای میتونید به نتیجه ای که حقتون هست برسید.


برای اطلاع از شهریه ها و ثبت نام بر روی کلید ثبت نام کلیک کنید.

ثبت نام