کلاس خصوصی آنلاین


دیگر نگران نبود دبیر حرفه ای در شهرتان نباشید.

کلاس خصوصی «آنلاین» با درصد 100 هر درس!

 

در هر کجای کشور که هستید تنها کافیست به اینترنت با سرعت معمولی دسترسی داشته باشید تا بتوانید با برترین دبیرهای شهر تهران کلاس خصوصی داشته باشید.

 

در کلاسهای انلاین شما صدای دبیر را میشنوید (و در صورت تمایل و بالا بودن سرعت اینترنت تصویر ایشان را میبینید) و تصویر تخته را به صورت انلاین مشاهده میکنید.

در صورت لزوم شما هم سوالاتتان را میتونید روی تخته بنویسید تا دبیر جواب دهد.

 

 برای این کلاس به هیچ امکانات خاصی نیاز ندارید!

موارد لازم: اینترنت + گوشی موبایل یا تبلت یا لپ تاپ

 

بعد از ثبت نام کلاس لینک اختصاصی برای شما ارسال میشود و میتوانید با گوشی موبایل ٬ تبلت یا لپ تاپ به این لینک متصل شوید و کلاس را اغاز کنید.

 

برای اطلاعات کامل تر و تصاویر و فیلم اموزشی اینجا ( به زودی قرار داده خواهد شد) کلیک کنید.

 

* اگر در یادگیری یک درس یا مبحث مشکل دارید و با خوندن خودتون نمیتونید یاد بگیرید.

* و یا اینکه با خوندن خودتون میتونید یاد بگیرید اما زیاد طول میکشه و احتیاج دارید با صرف زمان کمتری به یک مبحث مسلط بشید

* و مهمتر از همه اینکه اگر حتی با خوندن خودتون یاد میگیرید و سریع هم یاد میگیرید اما میخواهید تکنیک های کنکوری بسیار حرفه ای که رتبه های یک رقمی ازشون استفاده میکنند رو یاد بگیرید

 

میتونید از دبیرهای حرفه ای ما کمک بگیرید.

 

درصد های "صد" هر درس و طراحان قلم چی

 

مزیت دبیران ما اینه که چون خودشون کنکوری بودند تمامی کتاب های کنکوری رو زیر و رو کردند و به همه نکات ، روش ها و تکنیک ها مسلط هستند. به روزترین دبیرها که از جدیدترین سبک سوالات و تکنیک ها آگاهن. تو این کلاس ها هم بهتون ماهی میدیم و هم ماهی گرفتن یادتون میدیم که این ماهی گرفتن معمولا به بچه ها گفته نمیشه. تنها کافیست دبیرهای ما روش هایی که خودشون رو به رتبه یک رقمی تبدیل کرده به شما یاد بدن تا شما هم موفق بشید!

 

* مدرس ها :

   در عکس بالای صفحه جزئیات تمامی مدرس ها رو میتونید ببینید.

 

* هزینه کلاس ها :

    هزینه کلاس های دروس تخصصی به صورت پیش فرض به ازای هر جلسه 150 هزار تومان و دروس عمومی 120 هزار تومان می باشد. این هزینه برای یک جلسه ی 1.5 ساعته می باشد که شامل استراحت بین کلاس ( در حدود چند دقیقه ) نیز می باشد.

 

مراحل ثبت نام:

 

ثبت نام :

 

برای ثبت نام کلاس خصوصی آنلاین بر روی کلید ثبت نام بزنید.

 

ثبت نام